"Zapewnienie pomocy psychologiczno - pedagogicznego w okresie ferii zimowych"

Kościan, 30.12.2020r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Przedszkoli i Szkół,

w związku z prośbą Ministerstwa Edukacji Narodowej przesłaną w dniu wczorajszym na temat: „Zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych”, dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kościanie przypomina, iż nasza placówka od 4 maja 2020r. wznowiła działalność stacjonarną i realizuje działania statutowe, w tym zapewnia różnorodne formy wsparcia dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i nauczycielom. Jako, że jesteśmy placówką nieferyjną, tak, jak i w latach poprzednich, udzielamy pomocy psychologiczno - pedagogicznej również w okresie ferii zimowych i wakacji letnich.

Jesteśmy dostępni pod nr telefonów: 65 512 17 60 oraz 65 511 74 20 w godzinach od 8.00 do 15.00. Jednocześnie informuję, iż konieczne jest wcześniejsze ustalenie telefoniczne z pracownikiem Poradni terminów i form realizacji wszelkich rodzajów pomocy i wsparcia.

Proszę o przekazanie niniejszej informacji uczniom i rodzicom.

Z góry dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.

Pozdrawiam serdecznie

Grażyna Majchrzycka