Święto Pluszowego Misia oraz finał akcji „Podziel się Pluszakiem”

W związku z obchodami Święta Pluszowego Misia, nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Podziel się Pluszakiem”, której celem była zbiórka pluszowych misiów. Dzieci przyniosły do przedszkola mnóstwo pluszaków, które następnie zostały przekazane strażakom gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej. Przedstawiciele straży odwiedzili nasze przedszkolaki i odebrali misie, które następnie trafią do dzieci poszkodowanych podczas wypadków i pożarów. Na Święto Pluszowego Misia niespodzianką dla dzieci był ogromny misiowy tort ufundowany przez Radę Rodziców.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Podziel się Pluszakiem”. Misie trafiły do strażaków gminnego OSP i będą przekazywane każdemu pokrzywdzonemu w wypadku dziecku.

Dyrektor i pracownicy przedszkola

04 grudnia 2018