Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

Przedszkole w Śmiglu

ul. Leszczyńska 13, 64-030 Śmigiel

REGON: 000928877

INFORMACJA RODO

REALIZACJA ZAJĘĆ W FORMIE ZDALNEJ

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii wszystkie przedszkola zostały zobowiązane do realizacji zajęć w formie zdalnej do odwołania, na dzisiaj do

dnia 10 kwietnia 2020r. Nauczycielki naszego przedszkola oraz nauczyciele specjaliści zawsze chętnie odpowiedzą na pytania, poprzez kontakty ustalone i przyjęte (po ustaleniu formy z nauczycielem). Zalecam kontakt telefoniczny z nauczycielem, kontakt poprzez komunikator społecznościowy Facebook przedszkola oraz grupowe komunikatory ( Facebook, Messenger)
 

Sekretariat Przedszkola w Śmiglu pracuje codziennie w godz. 7:00 – 15:00, nr tel. 655180085, mail: przedszkole_smigiel@poczta.onet.pl Kontakt z dyrekcją przedszkola telefonicznie i za pomocą poczty elektronicznej w godzinach 8:00 – 15:00, a także w każdy poniedziałek w godz. 16:00 – 18:00. Dyrektor – tel. kom 516478375, mail:przedszkole_smigiel@poczta.onet.pl. Za koordynację pracy zdalnej każdej grupy odpowiada jej wychowawca i on jest również odpowiedzialny zarówno za monitorowanie tego procesu jak i za monitorowane sytuacji rodzinnej swoich wychowanków. Apeluję o ścisłą współpracę z wychowawcą. W pracy zdalnej nauczycielki przedszkola będą wykorzystywały: stronę internetową przedszkola; komunikatory; kontakt telefoniczny lub inne dostępne formy kontaktu.
 

Będziemy udostępniać rodzicom:

a) propozycje wykonania prac plastycznych, zabaw badawczych lub eksperymentów;

b) konkretną propozycję opracowaną na potrzeby zabawy dzieci z jego grupy, adekwatną do realizowanego programu;

c) opracowane przez siebie propozycje twórczej aktywności dzieci;

d) wykorzystanie materiałów ćwiczeniowych zakupionych na zajęcia w przedszkolu;

e) linki do słuchowisk, audycji radiowych, informacje o programach telewizyjnych (pasma edukacyjne Telewizji Polskiej dla najmłodszych dzieci), a także programów, zabaw on-line.

 

 

Szanowni Rodzice.

Należy wykorzystać czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, wykorzystać pobyt dziecka w domu na rozmowy z nim na różnorodne tematy, na większe usamodzielnienie swojego dziecka. Zaleca się codzienne czytanie dzieciom i z dziećmi, korzystanie z edukacyjnych programów telewizyjnych, gier planszowych czy zabaw i gier zręcznościowych. Dziecko w domu obok samodzielnej zabawy powinno ruszać się, wykonywać ćwiczenia gimnastyczne. Zadbajmy o wszechstronny rozwój dziecka.

 

Pozdrawiam Państwa i życzę zdrowia,

Kamila Grocka – dyrektor Przedszkola w Śmiglu

 

 

26 marca 2020