"Przywróćmy dzieciom uśmiech"

Szanowni Rodzice!

Fundacja Przyjazny Świat Dziecka, w porozumieniu z dyrekcją przedszkola zaprasza do udziału w akcji zbiórki makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka pod nazwą „Przywróćmy dzieciom uśmiech”. Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka.

Mechanizm akcji jest niezwykle prosty. Dzieci wraz z rodzicami w trakcie roku szkolnego zbierają zalegające w ich domach gazety, czasopisma, ulotki, zużyte zeszyty i luźne kartki papieru. W wyznaczonym terminie przynoszą zgromadzoną makulaturę do przedszkola.

Prosimy Państwa o pomoc swoim dzieciom w segregowaniu i gromadzeniu. Ze względu na wymagania firmy odbierającej, prosimy o przynoszenie wyłącznie tzw. makulatury gazetowej, czyli niepotrzebnych gazet, czasopism, zużytych zeszytów i luźnych kartek papieru oraz ewentualnie książek bez twardych okładek.

Z góry dziękujemy za włączenie się w tą szlachetną akcję.

Regulamin akcji

11 października 2018