PIKNIK RODZINNY

W sobotę 8 czerwca odbyło się kolejne radosne święto w naszym przedszkolu = piknik rodzinny. Na naszych najmłodszych oraz rodziców czekała moc przygotowanych atrakcji, m.in. tworzenie indywidualnych, kolorowych magnesów, zabawa na dmuchańcach, wspólne zabawy przy muzyce. Rodzice rywalizowali na stacjonarnym rowerze ćwiczeniowym, a na najlepszych czekały ciekawe nagrody. Wielkim zainteresowaniem całych rodzin cieszyła się Fotobudka, gdzie w kilka chwil możliwe było wykonanie wyjątkowych, pamiątkowych zdjęć w fikuśnych przebraniach. Jak zawsze na naszym pikniku nie zabrakło także kawiarenki pełnej pyszności dla dużych i małych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku. Przedstawiamy galerię zdjęć i już dziś zapraszamy w przyszłym roku.

10 czerwca 2019