Przedszkole

w Śmiglu

Dostępność nauczycieli za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej

 

 

Nauczyciel

Grupa

Dotyczy telefonu

platforma

Dzień tygodnia

Godziny

1.

Grocka Kamila

dyrektor

Poniedziałek-wtorek-piątek

9:00-16:00

8:00-15:00

Poczta: kgrocka@przedszkole.smigiel.pl

Przedszkole_smigiel@poczta.onet.pl

Tel. 516478375

www.facebook.com/przedszkole.smigiel

2.

Gbiorczyk Danuta

Tygryski

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: dgbiorczyk@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy , Messenger

3.

Jagodzik Anna Maria

N. zmianowy

 

 

Poczta: ajagodzik@przedszkole.smigiel.pl

4.

Karolczak Martyna

j. angielski

 

 

Poczta: mkarolczak@przedszkole.smigiel.pl

Messenger

5.

Kiąca Aleksandra

Pszczółki

 

 

Poczta: ekiaca@przedszkole.smigiel.pl

FB grupowy

6.

Kiąca Elżbieta

N. zmianowy

 

 

Poczta: ekiaca@przedszkole.smigiel.pl

7.

Lemańska Elżbieta

N. zmianowy

 

 

Poczta: elemanska@przedszkole.smigiel.pl

8.

Łochowicz Agnieszka

Smerfy

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: alochowcz@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, WhatsApp, Messenger

9.

Łupicka Magdalena

Myszki

 

 

Poczta: mlupicka@przedszkole.smigiel.pl

FB grupowy, Messenger

10.

Nowak Ewa

Promyczki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piatek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: enowak@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy, Messenger

11.

Pawlicka Justyna

Dinusie

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piatek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: jpawlicka@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy, Messenger

12.

Prajs Żaneta

religia

 

 

Poczta: zprajs@przedszkole.smigiel.pl

13.

Ratajczak Paulina

rewalidacja

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: pratajczak@przedszkole.smigiel.pl

Telefon

14.

Rusek Joanna

Krasnale

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: jrusek@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy,

15.

Sobol Agata

Wiewiórki rewalidacja

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: asobol@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, Messenger,

16.

Stam Kamila

Misie logopedia

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: kstam@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, Messenger, prywatna poczta

17.

Wasielewska Elżbieta

Delfinki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: ewasielewska@przedszkole.smigiel.pl

Telefon,

18.

Wieczorek Katarzyna

Motylki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: kwieczorek@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy, Messenger

19.

Wira Marta

Pingwinki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: mwira@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, FB grupowy,

20.

Włodarczak Agnieszka

Biedronki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: awlodarczak@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, Messenger

21.

Wypyszak Anna

Kangurki

Wtorek, czwartek

Poniedz.-piątek

16:00-17:00

9:00-13:00

Poczta: awypyszak@przedszkole.smigiel.pl

Telefon, Messenger, prywatna poczta

 

 

22 kwietnia 2020

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

Przedszkole w Śmiglu

ul. Leszczyńska 13, 64-030 Śmigiel

REGON: 000928877

INFORMACJA RODO